FLORIENA  skaistuma un veselības centrs!
Skaistumkopšanas un veselības centrs, kas atrodas lieliskā vietā pašā Rīgas centrā – Marijas iela 16, Upīša pasāža, Rīgā.
Mūsu klientiem sniedzam lielisku iespēju smelties mieru un harmoniju mājīgā, romantiskā atmosfērā, radot īpašu noskaņojumu un relaksāciju mūsu klientiem.

Mūsu sniegto pakalpojumu klāsts ir pietiekoši liels, lai ikviens pie mums justos aprūpēts un atrastu sev vēlamo procedūru.
Salona piedāvājumu klāsts ir izveidots, lai ikviens atnākot uz salonu saņemtu pilnu komplektu skaistumkopšanas procedūras, lai nebūtu nepieciešamīb tērēt savu laiku, plānojot vairāku salonu apmeklējumu. 
Pie mums varat saņem profesionālu skaistumkopšanas procedūras – masāžas, sejas kopjošas procedūras, aparātkosmetoloģija, ķermeņa korekcijas procedūras, manikīrs, pedikīrs, SPA programmas pāriem, draudzenēm. Ģimenes piedāvājumi arī bērni ir gaidīti pie mums uz skaistumkopšanas procedūrām.
Mūsu telpas ir piemērotas arī invalīdiem.
Veicam rezervāciju īpašiem pasākumiem, vai draugu, draudzeņu SPA atpūtai.
Izvēlies savu atpūtas programmu. Piedāvājam arī dzirkstošu dzērienu, augļu plates, svaigi spiestas sulas, smūtijus. 

Esam sasniedzami ikvienam, atrodies Latvijā vai citā valstī veic rezervāciju uz sev vēlamo procedūru  – pieteikšanās uz procedūru mājas lapā, vai zvanot pa talr. +371 29712149.
Iespēja iegādāties Dāvanu kartes – e-dāvanu kartes,vai pie mums salonā. Nosūtam Dāvanu kartes adresātam Omniva vai pa pastu.

Visus piedāvājumus varat apskatīt mūsu mājas lapā! 
FLORIENA 
Skaistuma un veselības centrs!