Navigācija
Jūsu grozs

Par mums

FLORIENA SPA- skaistuma un veselības centrs.

Floriena SPA salons sniedz lielisku iespēju smelties mieru un harmoniju mājīgā, romantiskā atmosfērā, radot īpašu noskaņojumu un relaksāciju mūsu klientiem.
Skaistuma un labsajūtas centrs ir balstīts ir divām galvenām sastāvdāļām:
Labsajūtai – relaksējošas ķermeņa un sejas procedūras, kuras vērstas uz ķermeņa garīgo, emocionālo stāvokļa uzlabošanu.
Skaistumam – ķermeņa un sejas estētiskās procedūras, kuras vērstas uz konkrētu ķermeņa un sejas ādas uzlabošanu un atjaunošanu.
Realizējot šīs galvenās sastāvdaļas, mēs piedāvājam daudzveidīgas SPA programmas – relaskējošas un atjaunojošas procedūras ķermenim un sejai – SPA procedūras, masāžas, sejas procedūras.

Veselīga starojuma piešķiršana ādai ir balstīts uz ķermeņa un sejas ādas atjaunošanas procedūrām. Procedūras apvienojot ar eksluzīmiem jaunās paaudzes ingredientiem – sejas un ķermeņa profesionālas kosmētikas līdzekļiem, pielietojot manuālo un aparāt masāžas kopumu.
Mūsu procedūras ir balstītas uz klienta vēlmēm, jo ikviens pie mums var saņemt sev atbilstošāko procedūru.
Mēs esam īpaši, jo varam piedāvāt oriģinālus pakalpojumus, piedomājot procedūras rezultātam. Lai ikviens pēc mūsu salona apmeklējuma justos harmonijā un apmierināts par rezultātu.

Esam oriģināli, jo varam piedāvāt daudzveidīgas SPA programmas, kuras paredzētas vienai personai vai pāriem, draugiem un draudzenēm. Patīkama aromātiska, putojošā vanna, sveču gaismā, relaksējošā SPA LUX mūzika, ļaus izbaudīt mūsu salona piedāvātās procedūras.
Visus piedāvājumus varat apskatīt mūsu mājas lapā.
Esam, lai Jūs justos pie mums harmonijā !

FLORIENA SPA