Navigācija
Jūsu grozs

SuneKos biorevitalizācija

SuneKos biorevitalizācija

SuneKos ir unikāls mazmolekulāras hialuronskābes un 6 aminoskābju savienojums, kas veicina kolagēna un elastīna sintēzi un šūnām apkārt esošā ārpusšūnas matriksa reģenerāciju. Pateicoties savam sastāvam SuneKos ir īpaši iedarbīgs ādas novecošanās un daudzu ādas slimību ārstēšanā. Šo metodi veiksmīgi izmanto gan ādas mitrināšanai, gan sīku, smalku grumbu korekcijai, gan tūskainiem sejas morfotipiem, kuriem vienmēr ir nepieciešama ādas kopšana, vienlaikus nodrošinot limfodrenāžu.

 

Piemēro:

* Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā), sausu ādu vai ādu ar vītuma pazīmēm, atūdeņotu ādu (saules, vēja, kondicioniera iespaidā), samazinātu ādas tvirtumu un elastību.

* ir iespējams panākt maksimālu rezultātu darbā ar ādas fotonovecošanos, akne, pēcaknes stāvokli, rozāciju un pigmentāciju;

* lieliska izvēle par labu veselīgai un dabīgai atjaunināšanai, kuri nevēlas izmantot fillerus.

 

 

Klasiskie revitalizanti un filleri satur hialuronskābi vai hialuronskābi un kalcija hidroksilapatītu, bet SuneKos preparāta sastāvā ir aminoskābes, kas papildus nodrošina atjaunojošo, reģenerējošo efektu. Tiek stimulētas ne tikai kolagēnās šķiedras, bet arī elastīgās, kas ir ne mazāk būtiskas sejas ovāla un kopējā sejas ādas stāvokļa uzturēšanai. 

 

 Efekts saglabājas līdz 6 mēnešiem. Savukārt vecāka gadagājuma klientiem līdz 4 mēnešiem. Lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu, procedūru ieteicams veikt vismaz divas reizes gadā. Taču procedūras biežumu varēsim noteikt pēc individuālas konsultācijas.

Biorevitalizācijas procedūra parasti ilgst no 30 līdz 60 minūtem (atkarībā no ķermeņa vietas). Parasti procedūra nav sapīga un jutīga, tomēr gadījumā, kad procedūra kļūst jutīga, ādai var uzklāt lokālo (neinvazīvu) anestēziju. Pēc procedūras ir iespējams apsārtums un pietūkums - kas ir normāla ādas reakcija visiem cilvēkiem, kas drīz izzūd (1-2 dienas laikā).

 


SuneKos 200 (biorevitalizācija ar botulīntoksīna efektu) -  150 EUR


SuneKos 1200 (intensīva mitrināšana) -   220 EUR


Proceduras komplekss SuneKos -  320 EUR150.00€
  • Pieejamība: Ir pieejams

Ātrs pieteikums

Uzrakstīt atsauksmi