Navigācija
Jūsu grozs

Serums ādai ap acīm

Serums ādai ap acīm
Serums ādai ap acīm
Serums ādai ap acīm
Serums ādai ap acīm
Serums ādai ap acīm
Serums ādai ap acīm
Tagi: serums , ādai , acīm , sejas , krēmi
Serums ādai ap acīm

pret izteiksmes līnijām un tumšajiem lokiem

Viegli kūstošs serums intensīvi mitrina, nodrošinot dziļu un ilgstošu ādas mitrināšanu, novērš transepidermālu mitruma zudumu. A.G.E.-matricas skaistumkopšanas matrica (Active Growth of Elastin) kombinācijā ar koenzīmu Q10 un elastīnu dzēš izteiksmes līnijas un ar vecumu saistītās izmaiņas šūnu līmenī, uzlabojot jūsu ādas skaistumu no iekšpuses. Lai iegūtu atvērtu, starojošu izskatu bez noguruma un tumšiem lokiem.

Serums intensīvi mitrina, vizuāli samazina grumbas, nostiprina un paceļ ādu, kā arī palīdz izgaismot tumšos lokus zem acīm. Uzreiz pārveido maigo acu zonu.

Priekš kura?

• Tiem, kas meklē personalizētu aprūpes programmu.

• Tiem, kas novērtē stilīgu iepakojumu.

• Tiem, kam rūp kosmētikas kvalitāte un drošība.

• Tiem, kuriem ir svarīgi, lai kosmētika derētu.

 

Priekšrocības:

Redzams rezultāts. Produktu efektivitāti pierāda pastāvīgo klientu atsauksmes un neatkarīgas brīvprātīgas pārbaudes rezultāti.

• Be Loved kosmētikas pamatā ir jaunākie zinātniskie sasniegumi kosmetoloģijas jomā un unikāli komponenti, kas nodrošina spēcīgu darbību un problēmu risinājumu šūnu līmenī.

Saudzīga aprūpe. Visi produkti nesatur SLS un parabēnus, tiem ir neitrāls pH līmenis un tie ir piemēroti pat visjutīgākajai un jutīgākajai ādai.

Greznas faktūras. Vieglas, kūstošas ​​tekstūras burtiski izšķīst jūsu ādā, lai izbaudītu greznu, izcilu kopšanu.

Francijas garšas. Pasaules parfimērijas galvaspilsētas Grasse delikātās smalkās smaržas padara ikdienas kopšanu par patiesu baudu.

22.00€
  • Pieejamība: Ir pieejams

Ātrs pieteikums

Uzrakstīt atsauksmi