Navigācija
Jūsu grozs

Šampūns blondiem matiem

Šampūns blondiem matiem

Dabīgiem un krāsotiem blondiem matiem

Occuba kolagēna šampūns ar kumelīšu ekstraktu pēc balināšanas aktīvi atjauno matus un atrisina dzelteno matu problēmu, kas nodrošina profesionālas salona kopšanas efektu jūsu mājās. Piemērots ikdienas matu kopšanai.

Šampūns atjauno un mitrina krāsotus matus. Efektīvi atrisina dzelteno matu problēmu. Piemērots ikdienas matu kopšanai.

AFG-System® komplekss pārstrukturē un mitrina matus, neitralizējot krāsās esošā amonjaka kaitīgo iedarbību.

Kolagēns atjauno bojātus matus no iekšpuses: kopj, mitrina, samazina porainību. Turklāt tas novērš krāsu pigmenta ātru izskalošanos, palīdzot saglabāt krāsu.

Kumelīšu ekstrakts normalizē vielmaiņas procesus un tauku dziedzeru darbu, rūpīgi kopj galvas ādu un matus, mīkstina matus un piešķir tiem veselīgu spīdumu.

Priekš kura?

• Tiem, kas augstu vērtē profesionālu aprūpi mājās.

• Tiem, kas vēlas veselīgus, spēcīgus matus.

• Tiem, kas meklē šampūnus bez sulfātiem.

• Tiem, kam svarīgs drošs sastāvs.

 

Priekšrocības:

·       Maksimāli aktīvās sastāvdaļas

Occuba Professional produkti satur līdz 20 aktīvajām sastāvdaļām, kas nodrošina profesionālas salona kopšanas efektu jūsu mājās. Occuba šampūni ir balstīti uz kolagēnu, nevis uz ūdens bāzes. Hidrolizēts bioaktīvs kolagēns ne tikai izšķīdina virsmaktīvās vielas, piemēram, ūdeni, bet arī aktīvi rūpējas par matiem jau tīrīšanas stadijā.

Vācu kvalitāte

Occuba Professional produkti tiek ražoti Vācijā - šampūna dzimtenē - JoJo Haircosmetics. Viņa ir radījusi profesionālu matu kopšanas kosmētiku vairāk nekā 30 gadus (kopš 1983. gada), ir savi pētniecības centri un laboratorijas.

Drošība

Visi Occuba Professional produkti nesatur kaitīgas SLS virsmaktīvās vielas, bīstamus konservantus, formaldehīdus un parabēnus. Occuba Professional izmantotā maigā mazgāšanas līdzekļa bāze - virsmaktīvā viela, kuras pamatā ir kokosriekstu un palmu eļļas - noņem taukus un netīrumus no matu virsmas, nesabojājot aizsargapvalku un nekairinot galvas ādu. Occuba šampūni ir piemēroti ikdienas matu kopšanai.

Redzams rezultāts

Occuba Professional produkti ne tikai maigi attīra, bet arī mitrina, baro, atjauno spīdumu, atjauno matu struktūru un rūpējas par galvas ādu. Produktiem ir kumulatīva ietekme - katru dienu mati kļūs arvien labāki.

Individuāls risinājums jebkura veida matiem

Occuba Professional kolekcijā ir produkti visu veidu matu ikdienas kopšanai. Lai atrisinātu īpašas matu un galvas ādas problēmas, katra produkta sastāvā tiek ievadītas papildu aktīvās sastāvdaļas.

16.00€
  • Pieejamība: Ir pieejams

Ātrs pieteikums

Uzrakstīt atsauksmi