Navigācija
Jūsu grozs

Attīroša maska

Attīroša maska

BUBBLE MASK BL Oriental ir ideāls risinājums ātrai un efektīvai ādas tīrīšanai. Burbuļi maskā uzlabo mikrocirkulāciju, stimulē kapilāru nostiprināšanos, padarot netīrumu noņemšanu par īstu spa procedūru.

BL Oriental burbuļu maska, kas piesūcināta ar maigu dabisko virsmaktīvo vielu, kas iegūta no ābolu aminoskābēm, rada biezas putas un efektīvi attīra ādu, to neizžāvējot. Alantoīns palīdz lobīt keratinizētas daļiņas, izraisot atjaunošanās procesu. Spēcīgais reģenerējošais līdzeklis pantenols un lielisks mitrinātājs betaīns atjauno hidro līdzsvaru, palīdzot saglabāt ādas elastību un gludumu.

Priekš kura?

• Tiem, kam patīk izmēģināt kaut ko jaunu.

• Tiem, kas meklē ekspress skaistumkopšanas produktu.

• Tiem, kas novērtē stilīgu iepakojumu.

• Tiem, kas novērtē kosmētikas kvalitāti un drošību.

 

Ļoti efektīvas kosmētikas sastāvdaļas

Korejas unikālais piekrastes klimats, unikālā ainava, ar skābekli bagāts gaiss - tas viss radīja ideālus apstākļus augu dabiskai augšanai ar augstu dziedināšanas un kosmētikas efektivitāti. RB Group izmanto farmācijas kvalitātes sastāvdaļas ar visaugstākajām zināšanām un īpašībām, kas apstiprinātas klīniskajos pētījumos.

Korejas kosmetologu sasniegumi

Korejas kosmētika ir slavena ar vismodernāko tehnoloģiju izmantošanu. Korejas zinātnieki pastāvīgi meklē jaunas un pēta tradicionālās aktīvās sastāvdaļas kosmētikā. Viņi uzlabo metodes, kā strādāt ar viņiem, nosaka visefektīvākās kombinācijas un formulas, pārsteidzot sievietes visā pasaulē ar savu kosmētiku.

Individuāla pieeja

Visi produkti ir harmoniski apvienoti viens ar otru un lieliski papildina pamata aprūpi. Jūs varat viegli izvēlēties produktus, kuru mērķis ir atrisināt jūsu ādas problēmu, un integrēt tos ikdienas skaistumkopšanas rituālā.

Kvalitātes kontrole un drošība

Mūsu Korejas partnera RB Group, kas starptautiski darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, ražošanas process ir sertificēts ar kvalitātes vadības standartiem ISO 9001, 14001, 22716, kas apliecina, ka gatavā produkta ražošana tiek stingri kontrolēta katrā posmā - no meklēt komponentus gatavā produkta izlaišanai.

Rezultāti pēc pirmās lietošanas reizes

Unikālās nacionālās receptes jaunībai un ilgmūžībai, pārbaudītas pēc laika, kļūst par kosmētikas pētījumu pamatu, saņem spēcīgu zinātnisku pamatu un pierāda savu augsto efektivitāti.

4.50€
  • Pieejamība: Ir pieejams

Ātrs pieteikums

Uzrakstīt atsauksmi