Navigācija
Jūsu grozs

CC krēms, Beige

CC krēms, Beige
CC krēms, Beige
CC krēms, Beige
CC krēms, Beige
CC krēms, Beige
CC krēms, Beige
Tagi: krēms , , beige , sejas , krēmi
CC krēms, Beige

SPF 15

ULTRA LIGHT CC CREAM satur pigmentus, kas saplūst ādā, maskējot nelielas nepilnības, piešķirot tai apburošu veselīgu mirdzumu un gludumu. Kolagēns un Centella asiatica novērš pirmās ādas novecošanās pazīmes. CC krēmā esošā hialuronskābe mitrina ādu, savukārt kamēlijai ir pretiekaisuma iedarbība.

BL Oriental CC krēms, īpaši viegls ādu pilnveidojošs krēms, mitrina ādu visu dienu, maskē nepilnības un tai piemīt pretiekaisuma īpašības, lai tās novērstu. Piešķir spīdumu un gludumu. Tam ir antioksidanta iedarbība.

Priekš kura?

• Tiem, kas ikdienas aplauzumā novērtē laiku un vienkāršību.

• Tiem, kas meklē universālu ādas kopšanas un dekoratīvo līdzekli.

• Tiem, kas novērtē stilīgu iepakojumu.

• Tiem, kas novērtē kosmētikas kvalitāti un drošību.

 

Ļoti efektīvas kosmētikas sastāvdaļas

Korejas unikālais piekrastes klimats, unikālā ainava, ar skābekli bagāts gaiss - tas viss radīja ideālus apstākļus augu dabiskai augšanai ar augstu dziedināšanas un kosmētikas efektivitāti. RB Group izmanto farmācijas kvalitātes sastāvdaļas ar visaugstākajām zināšanām un īpašībām, kas apstiprinātas klīniskajos pētījumos.

Korejas kosmetologu sasniegumi

Korejas kosmētika ir slavena ar vismodernāko tehnoloģiju izmantošanu. Korejas zinātnieki pastāvīgi meklē jaunas un pēta tradicionālās aktīvās sastāvdaļas kosmētikā. Viņi uzlabo metodes, kā strādāt ar viņiem, nosaka visefektīvākās kombinācijas un formulas, pārsteidzot sievietes visā pasaulē ar savu kosmētiku.

Individuāla pieeja

Visi produkti ir harmoniski apvienoti viens ar otru un lieliski papildina pamata aprūpi. Jūs varat viegli izvēlēties produktus, kuru mērķis ir atrisināt jūsu ādas problēmu, un integrēt tos ikdienas skaistumkopšanas rituālā.

Kvalitātes kontrole un drošība

Mūsu Korejas partnera RB Group, kas starptautiski darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, ražošanas process ir sertificēts ar kvalitātes vadības standartiem ISO 9001, 14001, 22716, kas apliecina, ka gatavā produkta ražošana tiek stingri kontrolēta katrā posmā - no meklēt komponentus gatavā produkta izlaišanai.

Rezultāti pēc pirmās lietošanas reizes

Unikālās nacionālās receptes jaunībai un ilgmūžībai, pārbaudītas pēc laika, kļūst par kosmētikas pētījumu pamatu, saņem spēcīgu zinātnisku pamatu un pierāda savu augsto efektivitāti.

22.00€
  • Pieejamība: Ir pieejams

Ātrs pieteikums

Uzrakstīt atsauksmi